Paljud autohuvilised satuvad sarnasesse olukorda.

Kuidas avada autot ilma võtmeta – selle küsimuse on pidanud vähemalt üks kord lahendama iga autoomanik. Kuid mitte kõik on selliseks olukorraks valmis. Esimest korda auto avamise vajadusega silmitsi olles tekib küsimus, kuhu sarnases olukorras pöörduda. Põhjusi võib olla palju: aku on tühi, võtmed on kadunud, võtmesüdamiku oksüdeerumine või uks on kinni ja enam lahti ei saa lukublokeerimise tõttu jne.

Sellises olukorras pole mõistlik emotsioonidele alluda ja auto ise avada luku lõhkumise või veel hullem, klaasi lõhkumise teel (kui otsustate, siis lõhkuge esiklaas, sest selle taastamine on kõige odavam). Ainus õige variant on selles olukorras kasutada autolukkude avamise spetsialisti teenust. Spetsialisti väljakutsumine ei maksa mitte ainult vähem, vaid säästab Teie aega ka hilisemaks klaaside vahetamiseks või kõigi autolukkude vahetamiseks. Kõiki auto avamistöid teeb üle 10-aastase kogemusega spetsialist, kellel on oskused ja spetsiaalsed tööriistad. Meie spetsialist aitab Teil auto avada ja vajadusel osutada kõiki seotud teenuseid.

Meie kõigi vajalike oskustega ja parima kaasaegse varustusega eksperdid aitavad teil avada oma autolukud ilma kahjustusteta ja probleemideta.

  • Auto avamine kahjustusteta
  • Avame ukse, pagasiruumi, kapoti jne
  • Autosignalisatsiooni deblokeerimine
  • Meil on kõige soodsamad tingimused
  • Kiire väljakutse Tallinna ja Harjumaa piires

HELISTA KOHE: 1880